Mielakka 27.7.2021

Toiminnanjohtaja
Tiina Lindström
Puh: 044 098 8008
E-mail: tiina.lindstrom@fsa.fi

Huippu-urheilujohtaja
Jussi-Pekka Kinnunen
Puh: 050 557 7321
E-mail: jussi-pekka.kinnunen@fsa.fi

Myynti- ja markkinointipäällikkö
Jaakko Aro 
Puh: 040 689 0001
E-mail: jaakko.aro@fsa.fi

Viestintäpäällikkö
Tuukka Tams
Puh: 044 543 1740
E-mail: tuukka.tams@fsa.fi

Aikuisten maajoukkue, päävalmentaja
Antti Koskinen
Puh: 045 670 2060
E-mail: antti.koskinen@fsa.fi

Aikuisten maajoukkue, lajivalmentaja
Jussi Räsänen
Puh: 040 167 0110
E-mail: jussi.rasanen@fsa.fi

Nuorten olympiavalmentaja, nuorten maajoukkue
Saku Tiilikainen
Puh: 050 410 1667
E-mail: saku.tiilikainen@fsa.fi

Nuorten olympiavalmentaja, aikuisten maajoukkue
Tero Manninen
Puh: 050 068 9010
Email: tero.manninen@fsa.fi

Nuorten olympiavalmentaja, yläkoululeirit
Tutkimus- & kehitystyö
Valmennuskoulutus
Simo Suopanki
Puh: 050 534 2177
E-mail: simo.suopanki@fsa.fi